Rodzinny Ogród Działkowy

Magnolia

Ogłoszenia

Przegląd działek 2026

Szanowni Państwo, Zarząd ROD Magnolia informuje, że coroczny przegląd działek na ogrodzie odbędzie się w dniach 20.06.2026 i 27.06.2026 r. Rozpoczęcie przeglądu rozpocznie się od godziny 11:00.

Czytaj więcej »

KONTENER NA ZIELONE ODPADY

Witajcie. Drodzy Działkowcy , w poniedziałek 11.05.2026r. na na głównej alejce przy działce 155 pojawi się kontener na odpady zielone. Prosimy nie wrzucać do niego gałęzi, gruzu, odpadów niezielonych.

Czytaj więcej »

O nas

Rodzinny Ogród Działkowy „Magnolia” w Kielcach powstał w latach 1975–1977 i od 1981 roku funkcjonuje pod obecną nazwą. Zajmuje około 13 hektarów i obejmuje 337 działek rodzinnych, działając nieprzerwanie jako ogród rodzinny do dziś.

Aktualności

Zapraszamy na Wianki Kieleckie 2026

Serdecznie zapraszamy na Wianki Kieleckie, które odbędą się 20 czerwca nad Zalewem Kieleckim. Od godziny 17:00 odbędzie się pełen atrakcji rodzinny piknik plenerowy, a następnie tradycyjne, słowiańskie puszczanie wianków na wodę. Na początku wydarzenia odbywać będzie się piknik rodzinny z wieloma atrakcjami dla dzieci. Dodatkową atrakcją będą bezpłatne kajaki i rowerki wodne dostępne od godziny 17:00 do 19:30. Ponadto

Czytaj więcej »

To już 11 lat owocnej współpracy między stowarzyszeniami

Dzień 20 września br. był dniem corocznego świętowania Świętokrzyskiego Stowarzyszenia Pszczelarzy w Kielcach. To już 11 rok, kiedy na terenie kieleckiego ROD „Magnolia” w Kielcach organizowane są przedmiotowe uroczystości. Miejsce to nie jest oczywiście przypadkowe. To właśnie ten Ogród, od początku funkcjonowania ww. Stowarzyszenia, związał z nim i swoją działalność. To na terenie ROD „Magnolia” mieści się siedziba Świętokrzyskiego Stowarzyszenia Pszczelarzy i jego infrastruktura. Organizowana

Czytaj więcej »

Dzień Działkowca w ROD Magnolia Kielce

W dniu 6 września 2025 r. na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego Magnolia w Kielcach odbyły się uroczyste obchody Dnia Działkowca. Swoją obecnością zaszczycili nas wyjątkowi goście. Gościem honorowym wydarzenia była Pani Prezydent Miasta Kielce Agata Wojda, a także Prezes ŚZDZ Pan Edward Galus wraz z osobami towarzyszącymi. Uroczystość była doskonałą okazją do wspólnego świętowania, integracji środowiska działkowców

Czytaj więcej »

Skontaktuj się z nami

Rodzinny Ogród Działkowy "Magnolia"